ÇAĞRI, Radyo Dumlupınar’ın “MÜZİKALbüm” Söyleşisindeydi.

            Pop müziğin yeni isimlerinden Çağrı Radyo Dumlupınar programcılarından Özgül Mazlum’un hazırladığı “Müzikalbüm” programının söyleşi konuğu oldu. 2 Mart Cuma günü saat 15:00 te İBF amfi 2 de gerçekleşen söyleşiye katılan izleyiciler Çağrı’yı daha yakından tanımanın yanı sıra Çağrı’nın seslendirdiği şarkılarla da eğlendiler. Tüm bunların yanında programın ana sponsoru PİEN ve MY WAFFLE BOX Dumlupınar Üniversitesi (DPÜ) öğrencilerine onlarca hediye dağıttı. Etkinlik sonrası çağrı sevenleriyle fotoğraf çektirdi ve  bugünün hayatının en özel anlarından biri olduğunu dile getirdi. Radyo Dumlupınar’ın organize ettiği bu etkinliğe Kral Pop TV, Kral TV, Ntv ve TRT Müzik kanalları da ilgi gösterdi ve etkinliğe yayın akışlarında yer verdi.

Etkinliğin sonrasında Kral Pop TV, Kral TV, Ntv ve TRT Müzik kanalları Radyo Dumlupınar’da ekip ile de röportaj ve çekim yaparak Dumlupınar Üniversitesi radyosunu kanallarında tanıtacaklarını bildirdiler.

Dumlupınar Üniversitesi Radyo Dumlupınar vesilesiyle ulusal medyada yine güzel bir etkinlikle yer almış oldu.

Radyo Dumlupınar ekibi daha bir çok ses getiren etkinliğe imza atmak için çalıştıklarını dile getirerek tüm öğrencilerin ve Kütahya halkının kendilerini takip etmelerini istedi.

 

Paylaş:

Sitemizde yer alan makalelerin telif hakları yazarların kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması "5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası"na göre suçtur.

Web sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçlar

Loading ... Loading ...
Sitemize bağlantı sağlayanlar haritada kalp şeklinde gösterilmektedir :)